Loading…
Zbardhet misteri i ‘anijes aliene’ në Antarktidë
  • 05/03/2018 | 13:17

...

Anija e rrëzuar aliene në Antarktidë, e cila është vërejtur në Google Earth, është vetëm një pjesë e akullit që ka rrëshqitur nga mali, thonë ekspertët.


Objekti i paidentifikuar ishte gjetur në ishullin Georgia Island në Oqeanin Atlantik.
Gjuetarët e alienëve janë të bindur se objekti misterioz është me origjinë jashtëtokësore, por e vërteta del të jetë krejt ndryshe.
Ekspertët pas vëzhgimeve të hollësishme erdhën në përfundim se bëhet fjalë për një copë të madhe akulli që është shkëputur nga malet përreth.
Në pjesën e ku është gjetur objekti i paidentifikuar jetojnë vetëm 20 njerëz.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë