Loading…
Zbritje çmimesh: Black Friday në një nga qendrat tregtare në Prishtinë
  • 24/11/2017 | 15:43

...

Praktika e ditës së zbritjeve të çmimeve e njohur si ‘Black Friday’ ka filluar të aplikohet edhe në Kosovë.


Kjo ditë që aplikohet në të premtën e fundit të nëntorit, në këtë vit me 24 nëntor (sot), ka bërë që shumë kosovarë të mësyjnë qendrat tregtare për të shfrytëzuar rastin që të blejnë gjëra me çmime më të lira, shkruan gazetametro.net.

Një interesim të tillë të madh e dëshmon edhe një video që e ka shpërndarë qendra tregtare ‘Gorenje’ në Prishtinë.

Ofertat që kjo qendër tregtare ka bërë për Black Friday, ka bërë që dhjetëra njerëz të presin para hyrjes së objektit deri në hapjen e dyerve. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë