Loading…
Zbulohen detaje të telefonit të ri Blackberry Motion
  • 06/10/2017 | 19:32

...

Ka rrjedh fotografia e pjesës së përparme të telefonit të ardhshëm BlackBerry Motion.


Deri tash kemi pasur rastin që të shohim vetëm pjesën e pasme të pajisjes, e cila është krijuar nga materiali i indeve karbonike.

BlackBerry Motion nuk ka tastierë dhe vepron sikurse në modelin Keyone.

Telefoni do të ketë procesor Snapdragon 625,  4GB RAM dhe bateri 4000mAh. Ekrani do të ketë rezolucion 1080p dhe nëse nuk do të ndajë hapësirën me tastierën fizike do të ketë dimensione më të mëdha.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë