Loading…
Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Princeshë Diana mbante dy orë në dorën e majtë (Foto)
  • 20/08/2017 | 12:09

...

Nga ajo që kemi mësuar për Princeshën Diana gjatë viteve, ajo donte të shfaqte ndjenjat për të dashurit e saj nëpërmjet rrobave që ajo mbante. Jo rrallë herë Princeshë Diana është fotografuar me dy ora në dorën e saj të majtë, transmeton gazetametro.net.


Veshjet dhe bizhuteritë e saj ishin deklarata të fshehta sentimentale për të dashurit e saj.

Në ditën e dasmës Princeshë Diana nuk do të mbante në kokë kurorën ikonike të Mbretëreshës, por kurorën që motra e saj kishte mbajtur në ditën e saj të dasmës.

Kur Diana lindi Princin William, bashkëshorti i dhuroi një një gjerdan të gdhendur me emrin e të voglit, varëse të cilën, Diana do ta mbante për vite me rradhë.

Për këtë arsye ne nuk habitemi përse Princeshë Diana shfaqej me dy ora gjatë ndeshjeve Polo, kur luante Princi Çarls në atë kohë i fejuari i saj.

Njëra orë ishte e veta, ndërkohë ora tjetër ishte e të dashurit të saj !Kjo sipas Dianës i sillte fat princit!/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë