Loading…
Zbulohet pse u vranë 8 persona në Vlorë
  • 10/08/2018 | 20:15

...

Kanë dalë të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Resulaj të Vlorës, ku mbetën të vrarë 8 persona dhe 6 të tjerë të plagosur.


Burime nga policia bëjnë me dije për Syri.net se shkak për këtë ngjarje të rëndë është bërë një konflikt i vjetër që autori i ngjarjes dhe viktimat kishin me njëri-tjetrin. Raportohet se autori dhe viktimat ishin kushërinj të parë mes tyre.

Ndërkohë që policia vetëm pak çaste më parë ka marrë në pyetje prindërite autorit të cilët kanë konfirmuar se 24 vjeçari Ridvan Zykaj nuk ka probleme mendore, por në gjithë zonën ai njihet si person që merr drogë dhe lëndë të tjera narkotike.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë