Loading…
Zbulohet sozia e Edi Ramës, një ngjashmëri e frikshme (Foto)
  • 09/06/2017 | 12:12

...

Edi Rama, kryeministri aktual i Shqipërisë është një nga figurat më të njohura të politikës shqiptare e ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit projektet e reja, përfundimet e tyre si dhe tejet aktiv në kthyerje përgjigjesh aty. Por, duket se Rama ka një sozi…

Ka qënë një shqiptar në Britaninë e Madhe i cili duke parë një quiz në televizion, vuri re se njëri prej konkurentëve kishte një ngjashmëri të madhe me kryeministrin Rama.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë