Loading…
Zgjodhën shtëpinë e gabuar për të plaçkitur, hajni e pëson shumë keq (Video)
  • 18/06/2017 | 15:51

...

Pronari i një shtëpie në Florida të Shteteve të Bashkuara, i është kundërvënë pesë hajnave të armatosur dhe ka mbajtur njërin peng derisa kanë ardhur forcat e rendit.


Megjithëse plçkitësit ishin pajisur mirë me pushkë, thika të gjata dhe njëri prej tyre një levë, me gjithatë iu desh t’ia mbathnin, transmeton Telegrafi.

Ata janë ndaluar dhe identifikuar, ndërsa së shpejti pritet të dalin para drejtësisë nën akuzën për armëmbajtje pa leje dhe tentimit të plaçkitjes.

Videoja e postuar më poshtë, tregon plaçkitësit teksa kërcënojnë të pranishmit, por edhe kur ikin të frikësuar.

https://www.youtube.com/watch?v=-v8A64uzjdk

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë