Loading…
Zjarr nga temperaturat e larta, Ledri Vula në vendin e ngjarjes (Foto)
  • 11/08/2017 | 10:23

...

Çdo ditë po ballafaqohemi me temperaturat e larta.


E për shkak të temperaturave shumë të larta, në shumë pjesë malore janë përhapur zjarre masive.

Në një ngjarje të tillë ka rastisur edhe reperi Ledri Vula, i cili në rrjete sociale ka sjellë pamje të maleve tek digjen nga temperaturat tropikale.

Edhe pse nuk ka treguar saktë vendin se ku e ka shkrepur këtë foto, supozohet të jetë në Shqipëri, pasi mbrëmë ka performuar atje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë