Loading…
Zjarri i Londrës: Rritet numri i të vdekurve
  • 19/06/2017 | 12:07

...

Numri i të vdekurve apo të zhdukurve që mendohet se kanë vdekur pas zjarrit masiv në Grendfell Tower të Londrës është rritur në 79, njofton policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë