Loading…
Zjarri kaplon disa dyqane në Pejë
  • 14/11/2017 | 23:07

...

Në lagjen “Fidanishte” në Pejë pak më parë ka shpërthyer një zjarr i madh. Deri tash flakët kanë përfshirë disa dyqane private që ndodhen në këtë zonë.


Këtë për Klan Kosova e ka thënë një shikues, i cili ka dërguar edhe fotografi nga vendi i ngjarjes. Deri tash nuk dihet nëse ka pësuar ndokush, apo bëhet fjalë veç për dëme materiale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë