Loading…
ZYRTARE: United rinovon kontratën lojtarit
  • 12/01/2017 | 12:08

...

Manchester United ka njoftuar se ka vazhduar kontratën me Maruone Fellaini.


Rinovimi i kontratës së belgut është bërë për një vit, duke e mbajtur atë në ‘Old Trafford’ deri në vitin 2018.

Lojtari do të përfitoj 120,000 funta në javë me kontratën e re, raporton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë