Loading…

​730 gjoba për mosrespektim të masave

  • 30/09/2021 | 09:40

​730 gjoba për mosrespektim të masave

Policia e Kosovës ka njoftuar se në qytete të ndryshme gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 730 tiketa në bazë të ligjit për virusin korona.

Policia gjithashtu ka shqiptuar edhe 1159 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur 13 aksidente trafiku me të lënduar dhe 18 aksidente me dëme materiale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë