Loading…

​Arrestohen hajnat e telefonave në Ferizaj

  • 08/04/2017 | 12:56

​Arrestohen hajnat e telefonave në Ferizaj

Tre persona janë arrestuar në fshatin Nikadin të Ferizajt, dyshohet se kanë grabitur telefona celularë.


Ata u arrestuan pasi që gjatë kontrollit në veturën e tyre janë gjetur dhe konfiskuar dy telefona celularë, të cilët dyshohet se ia kanë grabitur viktimës, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë