Loading…

​Arsenal kërkon Firpon në shkëmbim për Bellerin

  • 25/02/2021 | 13:10

​Arsenal kërkon Firpon në shkëmbim për Bellerin

Skuadra londineze si duket është pajtuar me faktin që do ta humbasë mbrojtësin Hector Bellerin, dhe po shikon që në marrëveshje të përfshihet edhe Junior Firpo, raporton “football.london”.

Bellerin raportohet se do të rikthehet tek ish-skuadra e tij Barcelona, dhe Arsenal po kërkon përfshirjen në marrëveshje të Junior Firpo si zëvendësues i spanjollit, përcjell KosovaPress.

Bellerin është “produkt” i akademisë së Barcelonës, ndryshe e njohur edhe si La Masia, dhe si duket spanjolli do të rikthehet në vendlindje në fund të sezonit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë