Loading…

​Arsenal monitoron situatën e mesfushorit të Basaksehir

  • 04/12/2020 | 23:57

​Arsenal monitoron situatën e mesfushorit të Basaksehir

Berkay Ozcan është duke zhvilluar paraqitje të mira këtë edicion me kampionët aktual të Turqisë.


Arsenal janë ndër ekipet e shumta nga Premier Liga angleze, që kanë shprehur interesim të madh për kartonin e mesfushorit të Basaksehir Berkay Ozcan, raporton “Transfermarkt”.

22 vjeçari kaloi në Turqi nga skuadra e Hamburgut këtë verë, dhe ka zhvilluar paraqitje të mira në Ligën e Kampionëve me skuadrën nga Stambolli.

Ai ka bërë 15 paraqitje këtë edicion, duke e përfshirë këtu edhe paraqitjen kundër Manchester United në kuadër të Ligës së Kampionëve, e cila përfundoi në të mirë të turqve me rezultat 2:1.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë