Loading…

​Asnjëherë më e nxehtë: Jennifer Lopez me bikini rozë

  • 17/09/2020 | 08:17

​Asnjëherë më e nxehtë: Jennifer Lopez me bikini rozë

Në momentin që Jennifer Lopez heq bikini, gjithçka ndalet.


Këngëtarja amerikane me origjinë latine, e cila ka qenë në listën e grave më të bukura në botë për vite me radhë, tani ka treguar një figurë të përsosur me bikini rozë në plazh, dhe shumë prej tyre u habitën.

Linja e përsosur është diçka me të cilën mund të krenohet kjo 51-vjeçare, e gjitha kjo falë rutinës së saj të vendosur mirë të fitnesit, nga e cila nuk heq dorë në asnjë ditë të javës.

Ajo ushtron me zell dhe është një mysafir i rregullt në palestër, veçanërisht vitet e fundit, pasi ai ka qenë në një lidhje me ish-lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez.

“Po kap momentet e fundit të verës”, tha këngëtarja dhe aktorja e pashme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë