Loading…

​Barcelona hidhet pas lojtarit të Manchester Cityt

  • 29/09/2020 | 12:01

​Barcelona hidhet pas lojtarit të Manchester Cityt

Barcelona i ka bërë ofertë Manchester Cityt për mbrojtësin Oleksandr Zinchenko, raporton “Mundo Deportivo.


Trajneri i gjigantit nga La Liga Ronald Koeman mund të mbetet pa shërbimet e dyshes mbrojtëse Juan Miranda ose Junior Firpo që mund të largohen nga “Camp Nou” në ditët e ardhshme.

Zinchenko, i cili ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Cityn vitjn e kaluar e cila e mban atë në “Etihad Stadium” deri në vitin 2024, ende nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje me “Citizens” në sezonin e ri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë