Loading…

​Barcelona nis furishëm La Ligën, demolon Villarrealin

  • 27/09/2020 | 23:19

​Barcelona nis furishëm La Ligën, demolon Villarrealin

Futbollistët e Barcelonës kanë shënuar fitore të thellë sonte si vendës.


Ata në stadiumin Nou Camp ishin dukshëm më të mirë se Villarreal duke shënuar fitore me rezultat 4:0.

Golat për katalanasit i shënuan Fati në minutat 15 e 19, Messi 35 nga penalltia dhe Torres autogol në minutën 45.

Kjo ishte ndeshja e parë e Barcelonës në edicionin e ri të garave në La Liga, ku deri më tash janë zhvilluar tri xhiro dhe në tabelë prin Real Betis dhe Granada me nga gjashtë pikë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë