Loading…

​Bedri Hamza pritet me përqafime nga deputetët

  • 19/10/2021 | 10:49

​Bedri Hamza pritet me përqafime nga deputetët

Pas fitores në Mitrovicë, Bedri Hamza është pritur ngrohtësisht nga deputetët e PDK’së në Kuvendin e Kosovës.


Në seancën plenare që tashmë ka filluar, Hamza është uruar nga kolegët e tij për fitoren bindëse në Mitrovicë.

Bedri Hamza arriti të fitojë në raundin e parë kundrejt kryetarit aktual nga radhët e LVV-së, Agim Bahtiri, me rezultat bindës mbi 54 për qind.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë