Loading…

​Cakaj: Mbështetja e Shqipërisë për përfaqësuesit e Listës së Bashkuar do të jetë e plotë

  • 24/09/2020 | 17:14

​Cakaj: Mbështetja e Shqipërisë për përfaqësuesit e Listës së Bashkuar do të jetë e plotë

Ushtruesi i detyrës së ministrit të Jashtëm të Shqipërisë Gent Cakaj është takuar sot me deputetët e zgjedhur të Listës së Luginës së Bashkuar me Shaip Kamberi, Nadije Beqiri dhe Argjend Bajrami. 


Ai me këtë rast ka siguruar se mbështetja e Shqipërisë për përfaqësuesit e Listës së Bashkuar do të jetë e plotë, pasi që përgjegjësia e tyre është e jashtëzakonshme – përpjekja për të mbrojtur e lartësuar të drejtat e shqiptarëve në Luginë.

“Ne do të vazhdojmë përpara e bashkërisht e së shpejti edhe me masa të reja institucionale për ta mbështetur Luginën”, ka shkruar Cakaj në Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë