Loading…

​Dhia ecën si njeri në një fshat: Pamjet bëhen virale kudo në internet

  • 18/10/2020 | 20:59

​Dhia ecën si njeri në një fshat: Pamjet bëhen virale kudo në internet

Banorët e një fshati në Indi nuk u interesuan aspak kur një dhi e zezë po ecte në rrugën kryesore me dy këmbë, si një burrë.


Videoja e “dhisë-njeri” shpejt u bë virale, dhe pasi arriti në përfundimin se ishte autentike, pati një përgjigje ndaj sjelljes misterioze të saj.

Në atë pjesë të vendit, nuk është e pazakontë që dhitë të trajnohen për këtë lloj shëtitjeje.

Nuk dihet nëse trajnerët e dhive e bëjnë këtë për të fituar para në panairet e kafshëve apo për ndonjë arsye.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë