Loading…

​Dy të vdekur dhe 152 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

  • 24/09/2020 | 16:51

​Dy të vdekur dhe 152 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

152 raste të reja me virus korona kanë rezultuar nga 1630 teste të bëra në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore.


Ndërkohë kanë vdekur dy persona. Për këtë periudhë 24-orëshe 126 pacientë janë shëruar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë