Loading…

​Eriksen telefonon bashkëlojtarët: Kthehuni luani sepse unë jam mirë

  • 12/06/2021 | 20:51

​Eriksen telefonon bashkëlojtarët: Kthehuni luani sepse unë jam mirë

Duket se se mesfushori i Danimarkës po e merr shumë shpejtë veten pasi kolapsit që e pësoi gjatë ndeshjes së EURO 2020 kundër Finlandës.


Lojtari është edhe më tutje në spital i shtrirë, por sipas asaj që raporton tani kanali gjerman “ZDF” ai pati një telefonatë “Facetime” me shokët e skuadrës nga spitali dhe u kërkoi atyre të luanin ndeshjen sonte, pasi ai ′′ ndihet mirë tani”.

Ndeshja Danimarkë – Finlandë tashme është duke vazhduar.

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë