Loading…

​Fantastik Broja, i jep epërsinë ndaj Shqipërisë

  • 09/10/2021 | 22:31

​Fantastik Broja, i jep epërsinë ndaj Shqipërisë

Shqipëria ka kaluar në epërsi ndaj Hungarisë dhjetë minuta para përfundimit të ndeshjes.


Realizues i një goli të bukur ishte Armando Broja i cili u inkuadrua në lojë në minutën e 66’ të ndeshjes.

Nëse Shqipëria arrin të ruaj këtë rezultat atëherë mban pozitën e dytë në tabelë me një pikë më shumë se Polonia dhe kështu qëndron afër kualifikimit në Botëror.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë