Loading…

​Hansi Flick e refuzon Tottenhamin për një arsye të vetme

  • 01/05/2021 | 19:20

​Hansi Flick e refuzon Tottenhamin për një arsye të vetme

Hansi Flick raportohet se është i destinuar për të marrë detyrën e trajnerit të Gjermanisë dhe nuk ka asnjë interes për ta drejtuar gjigantin anglez Tottenham.


Flick do të largohet nga Bayern Munchen në fund të sezonit dhe pritet të zëvendësojë Joachim Lowin në ekipin kombëtar.

Por ka pasur raporte që e lidhin atë me punën e kryetrajnerit të skuadrës londineze, por “Sport1” thotë se ai nuk ka ndërmend të zhvendoset në veri të Londrës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë