Loading…

​Humbja befasuese nga Trepça 89’ reagon Mirlind Daku

  • 26/10/2020 | 09:37

​Humbja befasuese nga Trepça 89’ reagon Mirlind Daku

Ballkani ka pësuar humbjen e parë në këtë edicion të Superligës së Kosovës duke u mposhtur nga Trepça 89’ me rezultat 4-3 pas një përmbysje spektakolare të vendasve nga 0-3 në 4-3.


Këtë humbje nuk e ka pritur mirë aspak sulmuesi në top-formë, Mirlind Daku, i cili ka reaguar pas ndeshjes përmes një statusi në Facebook duke thënë se ndihet krenar që është pjesë ë Ballkanit dhe se do të rikthehen shpejtë.

“Jam i lumtur që jam pjesë e këtij ekipi, ekipi më i mirë në qytet!!!! I lumtur me golin tjetër, i irrituar me këtë humbje, por do të kthehemi mos u shqetësoni.”, ka shkruar Daku.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë