Loading…

​Ia dëmton reklamën e lokalit për borxh

  • 05/04/2017 | 10:24

​Ia dëmton reklamën e lokalit për borxh

Mbrëmjen e djeshme në Prishtinë, Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar, pasiqë i njëjti pas një mosmarrëveshje lidhur me një borxh në shumë prej 100 euro që ia kishte viktima mashkull, në lokalin e tij ia ka dëmtuar një reklamë.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur në rrugën ‘Muharrem Fejza’. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë