Loading…

​Kosova pranon edhe golin e tretë

  • 09/10/2021 | 19:48

​Kosova pranon edhe golin e tretë

Tashmë Suedia e ka siguruar fitoren në ballafaqim me Kosovën pasi kanë shënuar edhe golin e tretë.


Quaison shënoi në minutën e 79’ për ta siguruar kështu një fitore shumë të rëndësishme për kombëtaren e tij.

Rezultati aktual në ndeshje është 3 – 0 dhe kjo humbje e vë Kosovën në pozitë ku kualifikimi për në botëror është i pamundur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë