Loading…

​Krerët e FSK’së vizitë te familja Jashari

  • 06/03/2017 | 09:48

​Krerët e FSK’së vizitë te familja Jashari

Dje u raportua se familja e Adem Jasharit nuk do të hapë dyert për mysafirë. Por sot dera e kullës së Jasharëve u hap.

Të parët që u pritën në kullën e tyre janë krerët e Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe ministri Haki Demolli. Demolli së bashku me komandantin e FSK-së Rrahman Rama pasi bënë homazhe te varrezat shkuan në odën e familjes

Jashari ku u pritën nga Murat Jashari, nipi i komandantit legjendar Adem Jashari./Kp/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë