Loading…

​Luana Vjollca përshëndet në bikini nga bregdeti afrikan

  • 24/01/2022 | 09:50

​Luana Vjollca përshëndet në bikini nga bregdeti afrikan

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Luana Vjollca ka vendosur t’i kalojë ditët e pushimit në bregdetin e largët të Afrikës.


Ndërsa i ftohti i stinës së dimrit ka kapluar Shqipërinë, bukuroshja shqiptare ka përzgjedhur bregdetin e Mauriciusit.

Në një postim në Instagram, Luana Vjollca, krahas një fotoje të saj të nxehtë në bikini, ka shkruar se ‘vetëm skitë po i mungojnë”, duke shkaktuar reagime të shumta të fansave.

“Veç hot, kaq di të them”, ishte reagimi i bukuroshes tjetër shqiptare Vildane Zendelit, ndërsa reagimet erdhën edhe nga këngëtarja Kida dhe Kevina Kthjella, miss Universi Shqipëria 2017.

Kënga e fundit e Luana Vjollcës është “1 mijë vjet” në qershor të vitit të kaluar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë