Loading…

​Mahrez shënon gol, City afër finales së madhe

  • 04/05/2021 | 21:30

​Mahrez shënon gol, City afër finales së madhe

Skuadra angleze ka zhbllokuar shifrat në stadiumin “Etihad”.


Manchester City ka kaluar në epërsi prej 1:0 kundër Paris Saint-Germain në ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, ku Riyad Mahrez ka shënuar në minutën e 11’.

City tani është shumë pranë finales së madhe të Stambollit, ndërsa PSG-së i duhen momentalisht tre gola për t’u kualifikuar në finale.

Golin e gjeni më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë