Loading…

​Mbi 1 mijë e 500 raste aktive me koronavirus

  • 07/07/2022 | 08:12

​Mbi 1 mijë e 500 raste aktive me koronavirus

Aktualisht janë 1 mijë e 521 raste aktive me COVID-19.


Në 24-orëshin e fundit 341 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në Kosovë, ndërsa nuk është shënuar asnjë rast të vdekjes nga koronavirusi.

Janë shëruar 64 qytetarë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë