Loading…

​Megjithatë Dembele dëshiron të qëndrojë te Barcelona

  • 27/01/2022 | 09:29

​Megjithatë Dembele dëshiron të qëndrojë te Barcelona

Përkundër asaj që javëve të fundit ka pasur një përplasje ndërmjet agjentit të Ousmane Dembeles dhe drejtuesve të Barcelonës, sulmuesi raportohet se nuk dëshiron ta ndryshojë skuadër.


Dembele është duke vazhduar negociatat me klubin spanjoll për vazhdimin e kontratës, por edhe më tutje nuk është gjetur akordi i përbashkët për nënshkrimin e saj.

Tani, gazeta spanjolle “Sport” raporton se sulmuesi i krahut është i vendosur për ta dëshmuar veten dhe të luajë edhe më tutje për skuadrën e Xavit.

Ditë më parë ishte edhe vet trajneri spanjoll Xavi që doli hapur me kërkesën e tij drejtuar lojtarit për të vendosur mbi vazhdimin e kontratës ose largimin e tij të menjëhershëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë