Loading…

​Ngjarje e rëndë në një fshat të Rahovecit, vritet një person nga familjari i vet

  • 12/06/2021 | 23:50

​Ngjarje e rëndë në një fshat të Rahovecit, vritet një person nga familjari i vet

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje në mes familjarëve në fshatin Sopniq të komunës së Rahovecit.


Sipas Policisë, sonte rreth orës 21:00, në fshatin Sopniq ka ndodhur një rast plagosje me pasoja vdekjeprurëse.

“Viktima në gjendje të rëndë është dërguar në spitalin rajonal në Gjakovë dhe përkundër përpjekjeve mjekësore i njëjti ka ndërruar jetë. Dyshohet se palët janë familjar në mes vete. Njësitet policore i janë përgjigjur vendit të ngjarjes. I dyshuari është arrestuar”, thuhet në njoftimin e policisë së rajonit të Gjakovës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë