Loading…

​Nota e Vedat Muriqit pas barazimit të Lazios ndaj Zenitit

  • 04/11/2020 | 21:07

​Nota e Vedat Muriqit pas barazimit të Lazios ndaj Zenitit

Lazio nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 me skuadrën ruse Zenit Shën Petersburg.

Në këtë ndeshje, nga minuta e parë luajti sulmuesi nga Kosova, Vedat Muriqi, i cili luajti 59 minuta, por që nuk ia doli të gjente golin.

Në fund të ndeshjes, Muriqi u vlerësua me notën e ulët, 6.5. Pas një ore lojë, Muriqi u zëvendësua nga Caicedo i cili edhe e realizoi golin e vetëm për skuadrën italiane, raporton KosovaPress.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë