Loading…

​Osmani përshëndetet me deputetë, e veçon Pacollin

  • 03/04/2021 | 20:00

​Osmani përshëndetet me deputetë, e veçon Pacollin

Kandidatja për president Vjosa Osmani, ka përshëndetur të gjithë deputetët e Grupit Parlamentar të LDK-së, ndërsa është parë që së bashku me kryetarin e AKR-së Behgjet Pacolli duke shkuar në fund të sallës së Kuvendit të Kosovës.


Përshëndetje më të ngrohtë ka pasur me kryetarin e LDK-së Lumir Abdixhiku.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë