Loading…

​’Peja me deti’ (Foto)

  • 05/06/2017 | 19:22

​’Peja me deti’ (Foto)

Pas reshjeve të shiut në qytetin e Pejës, qytetarët kanë postuar fotografi me gjendjen e rrugëve në këtë qytet, madje njëri nga ta ka shkruar se ‘filloi sezoni veror, Peja me deti”.


Ai ka postuar disa fotografi, duke shkruar “Filloj sezona verore… Peja- Venecia…Me deti hyrja vetëm 5 euro”./kp

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë