Loading…

​Policia konfirmon therjen me thikë të infermierit të QKUK’së

  • 26/09/2020 | 16:45

​Policia konfirmon therjen me thikë të infermierit të QKUK’së

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës, ka njoftuar se sot në vendin e tij të punës është sulmuar me thikë, në Klinikën e Urologjisë, infermieri F.B.


Këtë lajm e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Sot më pra 14:35 Policia është njoftuar për një rast “therje me thikë” në QKUK, njësitet policore kanë dal në vendngjarje dje janë duke e trajtuar rastin, për informata të tjera ju njoftojmë me kohë”, ka thënë zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

Infermieri pritet t’i nënshtrohet intervenimit kirurgjik../gazetametro.net

Infermieri i QKUK’së u ther me thikë nga një pacient

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë