Loading…

​Presidenti slloven nesër viziton Kosovën

  • 12/05/2021 | 15:48

​Presidenti slloven nesër viziton Kosovën

Presidenti i Sllovenisë, Borut Pohar nesër do të qëndroj për vizitë zyrtare në Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Ardhjen e presidentit slloven e ka konfirmuar për KosovaPress Bekim Kupina, këshilltari i Presidentes Vjosa Osmani.

Kupina ka treguar se pasdite Pohar do ta takoj presidenten Osmani.

“Presidenti i Sllovenisë, Borut Pohar nesër do të vijë në Kosovës. Pasdite, takohet me Presidenten Osmani”, tregoi Kupina./gazetametro.net 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë