Loading…

​Real Madridi vë në shitje dy yjet e skuadrës

  • 27/12/2021 | 14:24

​Real Madridi vë në shitje dy yjet e skuadrës

Real Madridi do të mirëpresë ofertat eventuale për Gareth Bale dhe Iscon në afatin kalimtar të janarit, raporton e përditshmja spanjolle “Marca”.


Të dy lojtarët kanë arritur në gjashtë muajt e fundit të kontratave të tyre dhe “ Los Blancos” janë të etur për të fituar para, para se të hyjnë në grupin e lojtarëve të lirë, përcjellë KosovaPress.

Marcelo është gjithashtu në të njëjtën listë, por Reali nuk po planifikon të nënshkruajë me ndonjë zëvendësues për të, kurse Bale dhe Isco mund përfundojnë duke u larguar në merkaton e dimrit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë