Loading…

​Reshje shiu dhe ulje temperaturash në Shqipëri

  • 27/09/2020 | 08:35

​Reshje shiu dhe ulje temperaturash në Shqipëri

Shqipëria do të vazhdojë të jetë nën një mot të paqëndrueshëm. Kthjellimet do jenë kalimtare duke u zëvendësuar nga vranësira të shumta të cilat do të sjellin reshje shiu. Reshjet pritet të kenë intensistet më të lartë gjatë natës.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 06°C në 17°C, në zonat e ulëta nga 14ºC në 24°C dhe në zonat bregdetare nga 15°C në 25°C.

Era do të fryejë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 6 ballë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë