Loading…

​Ronaldo shënon golin e dytë kundër Romës

  • 27/09/2020 | 22:23

​Ronaldo shënon golin e dytë kundër Romës

Kampioni aktual italian në futboll ka barazuar kundër Romës në udhëtim.


Golin e dytë për Juventusin në Olimpico e ka shënuar Ronaldo në minutën 69.

Juve po luan me një lojtar më pak në fushë për shkak të kartonit të dytë të verdhë të Rabiot në minutën 62.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë