Loading…

​Sherr në tribunat e stadiumit, plasin grushtet mes tifozëve

  • 25/05/2022 | 21:41

​Sherr në tribunat e stadiumit, plasin grushtet mes tifozëve

Probleme në stadiumin “Air Albania”. Në pjesën pas porte ku janë vendosur ultrasit e Feyenoordit ka nisur një sherr i madh.


Disa tifozë dallohen duke përdorur grushtet mes tyre. Holandezët po shfaqen më të zhurmshëm dhe aktivë në finalen e Conference League.

Stadiumi është mbushur plot, atmosfera është e bukur, por nuk mungojnë as tensione dhe përplasje të tilla.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë