Loading…

​Shikoni kërcimin e rrezikshëm në plazhet e Kroacisë

  • 01/08/2020 | 18:51

​Shikoni kërcimin e rrezikshëm në plazhet e Kroacisë

Një video nga riviera e Dalmacisë, e publikuar në faqen popullore në Facebook “Doza ditore e Dalmacisë mesatare”, ka qenë një hit i vërtetë në rrjetet sociale që prej natës së kaluar.


Videoja, e cila sipas komenteve është marrë në Braç në Mirca, tregon një djalë që së pari u ngjit në një shufër ndriçimi publik, dhe më pas u hodh në shpinë në det.

Videoja u publikua me titullin “Nuk është për frikacakët”, dhe provokoi komente të shumta.

“Dhe, përsëri do të ketë artikuj në gazetë, se ai e dëmtoi shpinën, qafën dhe mbeti invalid. Pastaj 57 komente që Zoti ta ndihmojë. Dhe nuk e di se cili do të ishte lumi i komenteve. Përzgjedhja natyrore ”, shkruan një nga komentuesit.

Javën e kaluar në Split, një pesëmbëdhjetë vjeç u plagos rëndë në Baçvice, pasi kërceu në ujë të cekët, me ç’rast kishte thyer qafën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë