Loading…

​Si do të quhet vajza e Harry dhe Meghan? Ky emër është i pari në bastore

  • 12/05/2021 | 14:40

​Si do të quhet vajza e Harry dhe Meghan? Ky emër është i pari në bastore

Megjithëse popullariteti i tyre ka rënë ndjeshëm në Britaninë e Madhe, bastoret po ofrojnë baste në emër të vajzës së tyre, e cila pritet të lindë këtë verë.


Britanikët kanë filluar bastet për emrin e foshnjës së re mbretërore, dhe aktualisht emri më i popullarizuar është Philippa, pasuar nga Diana dhe Elizabeth.

Fansat besojnë se Harry do të pagëzojë vajzën e tij sipas gjyshit të tij, princit Philip, i cili vdiq së fundmi.

Mbesat e Mbretëreshës, princesha Eugenie dhe Zara Tindall u dhanë djemve të tyre një emër gjyshi, por si emër të mesëm. Djali i Princeshës Eugenie quhet August Philip, dhe djali i Zara Tindall quhet Lucas Philip.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë