Loading…

​Sot përfundon afati për akreditimin e mediave për Zgjedhjet Lokale

  • 02/10/2021 | 09:11

​Sot përfundon afati për akreditimin e mediave për Zgjedhjet Lokale

Sot përfundon afati për aplikim të mediave të cilat duan të akreditohen për të përcjellur procesin zgjedhor.

Lajmi bëhet i ditur nga Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, i cili tha për KosovaPress se akreditimi ua bën të mundur mediave që të përcjellin procesin e votimit në ditën e zgjedhjeve dhe aktivitetet tjera në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve pas ditës së zgjedhjeve.

Sipas tij, mediat nga shtetet tjera, mund të dorëzojnë aplikimin e tye përmes e-mailit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë