Loading…

​Superliga e Kosovës vjen me disa ndeshje interesante

  • 21/11/2020 | 11:54

​Superliga e Kosovës vjen me disa ndeshje interesante

Vazhdon sot programi i ditës së shtune me tre ndeshje interesante në kuadër të Superligës së Kosovës.

Me fillim nga ora 13:00 startojnë tre ndeshje të parapara për sot, ku Besa e pret në shtëpi skuadrën e Dritës, Arbëria është në udhëtim tek Feronikeli dhe përballja e fundit i takon Gjilanit e Drenicës.

Orari i ndeshjeve të ditës së sotme është i bashkangjitur më poshtë.

FC Besa (10) – Drita (2), 13:00 (Shahin Haxhi-Islami)

Feronikeli (8) – Arbëria (6), 13:00 (Rexhep Rexhepi Stadium)

Gjilani (3) – Drenica (4), 13:00 (Gjilan City Stadium)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë