Loading…

​Tërmet në Shqipëri

  • 12/11/2021 | 16:35

​Tërmet në Shqipëri

Një tërmet me magnitudë 4.1 Rihter është ndjerë pak minuta më parë në disa qytete të Shqipërisë.


Sipas EMSC epiqendra e lëkundjes sizmike ishte me epiqendër 2 km në jug të Bulqizë, në një thellësi 2 km.

Momentalisht, nuk raportohen për dëme nga lëkundja sizmike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë