Loading…

​Thiery Henry mund të marr drejtimin e skuadrës së madhe franceze

  • 20/01/2022 | 14:12

​Thiery Henry mund të marr drejtimin e skuadrës së madhe franceze

Thiery Henry mund të rikthehet në punën e trajnerit pasi për francezin ka shprehur interesim Bordeaux, sipas “RMC Sport”.


Ish-ylli i Arsenali dhe Francës po konsiderohet si trajner i ardhshëm nga kjo skuadër nëse ara vendosin ta shkëpusin bashkëpunimin me Vladimir Petkovic, përcjellë KosovaPress.

Henry ishte trajner i Monacos në sezonin 2018/19 si dhe më pastaj edhe ndihmës trajner i Blegjikës nga viti 2021.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë