Loading…

​Tre të lënduar në një aksident trafiku në Deçan

  • 14/09/2021 | 23:19

​Tre të lënduar në një aksident trafiku në Deçan

Tre persona janë lënduar, njëri prej tyre më rëndë, si pasojë e një aksidenti të komunikacionit sonte në Deçan.


Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi ka konfirmuar për KosovaPress se rasti ka ndodhur rreth orës 21:15 në rrugën “Luan Haradinaj”.

“Në aksident kanë qenë të përfshira dy automjetet, ku lëndime kanë pësuar tre persona. Dy nga të lënduarit, shkaku i lëndimeve të rënda janë dërguar në emergjencë në spitalin rajonal të Pejës, ndërsa personi tjetër ka pësuar lëndime të lehta dhe është dërguar për trajtim në QKMF në Deçan”, ka thënë Gashi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë